Ühingute ja seltsingute kontaktandmed:

Otepää Invaühing
Igal kolmapäeval kell 9:00-13:00
Marika Ein
Lipuväljak 13 Otepää 67403; tel. 55544371; e-post: marika.ein@mail.ee
Tõrva Invaühing
Silvi Veski
Männiku 5 Tõrva 68605; tel. 55594583; e-post: silvi.veski@mail.ee
Valgamaa Kutsehaigete Ühing
Igal ajal telefoni teel 7663500
Eha Ilves
Andrese 3 Valga 68205; tel. 7663 500; e-post:eha@valgaky.ee
koduleht: http://www.valgaky.ee/
Valgamaa Suhkruhaigete Selts
Iga kuu viimasel teisipäeval kell 12:00-13:00
Merike Einer
Kungla 15 Valga 68204
tel. 58084701;  merike.einer@mail.ee
Valga Südamesõprade Selts
Igal teisipäeval kell 11:00-12:00
Kungla 15 Valga 68204
Maie Rattasep, tel. 53450060
Valgamaa Vähiühing
Kungla 15 Valga 68204
Elvi Petetrson, tel.58055534
Valgamaa Vaegnägijate Selts
Kungla 15 Valga 68204
Vella Aaviste, tel. 56455713: valgakoda@gmail.com
Valga Liikumispuuetega Inimeste Selts
Iga kuu viimane neljapäev kell 12:00-13:00
Helle Keek
Kungla 15 Valga 68204 tel. 7663 100; 3994409; e-post: luuletaja1944@hot.ee
Valgamaa Reumaliit
Raely Viirsalu
Aia 11 Valga 68204 tel: 5031791
e-post:  raely.viirsalu@mail.ee
Valga Vaegkuuljate Ühing
Igal teisipäeval kell 12:00-13:00
Kungla 15 Valga 68204
Ruth Keelman,tel.56563214, e-post: ruth.keelman@gmail.com
Valgamaa Parkinsoni Haiguse Selts
Iga kuu kolmandal teisipäeval kell 10:00-11:00 (va. suvekuudel)
Elga Lannajärv
Kungla 15 Valga 68204 tel.5283571; e-post: elga47@mail.ee
Valgamaa Puuetega Laste Vanemate Ühing
Iga kuu teine ja viimane neljapäev kell 10:00-12:00
Eda Lepik
Kungla 15 Valga 68204 tel:7665277 mob: 5240358 e-post: edalepik@hot.ee